Liga e Parë, këto janë çiftet e javës së 17-të

Flamurtari do të luajë përsëri si vendas kësaj radhe ndaj Vllaznisë së Pozharanit që është befasia më e këndshme deri më tani, pasi gjendet në pozitën e tretë.

Në anën tjetër Vëllaznimi do të përballet me Ballkanin si mysafirë.

Fushë Kosova – Dukagjini dhe Ulpiana –Vushtrria janë duke takimet tjera që do të ndjen me interes nga tifozët. /olle/

liga e pare 1