Legjenda Lorik Cana vjen në Kosovë: Urime Dita e Flamurit nga qyteti më i bukur në botë!

Ish- kapiteni i Kombëtares Shqiptare ka zgjedhur t’i uroj shqiptarët për Ditën e Flamurit nëpërmjet një fotografie në Instagram.

Legjenda e futbollit shqiptar aktualisht gjendet në vendilindjen e tij, në Gjakovë.

”Urime diten e Flamurit , nga qyteti ma i mire ne bote !!! Gjakovaaaaaa”, ka shkruar Cana përkrah një fotografie të publikuar.

Kujtojmë se ai është shkëputur ngf futbolli për shkaqe shëndetësore, konkretisht për arsye se ka probleme me zemrën.

Por ani pse nuk është më kapiten i kuqezinjve, Canën vazhdojnë ta duan dhe respektojnë të gjithë tifozët e Kombëtares.

cats