Leci e pyet Batatinën se pse nuk e sheh Dritën rival për titull? Përgjigja e tij është interesante

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina dhe mbrojtësi i Dritës, Liridon Leci, kanë qenë të ftuar në emisionin Arena në Tribuna Channel.

Ata kanë diskutuar për rivalitetin e skuadrave për titullin kampion këtë sezon, përcjellë Gazeta Olle.

Në një moment, Leci ia bëri një pyetje interesante Batatinës.

Ai tha se pse Batatina nuk e sheh asnjëherë si rival Dritën.

Përgjigja e Batatinës ishte interesante. /Gazeta Olle/