Lazio – Roma, kush e ka pritur këtë rezultat (VIDEO)

Lazio ka shënuar fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale.

Savic dhe Immobile shënuan golat. Strakosha luajti në deri gjatë gjithë ndeshjes dhe ishte ndër më të mirët. /olle/

https://www.youtube.com/watch?v=SzDNGblvRBY

https://www.youtube.com/watch?v=evrRRwONzd8