Largohet me lot! (VIDEO)

Iker Casillas i dha fund sot karrierës në Real Madrid, pasi i kaloi 25 vjet tek gjiganti madrilen. Dhe, portieri spanjoll nuk i përmbajti dot lotët, ndërsa konfirmoi se do t’i bashkohet Portos, shkruan ‘Zëri’.

Casillas është njëri prej portierëve më të mirë në histori të futbollit, por edhe epoka e tij në Madrid mori fund. Shikojeni se si u emocionua Casillas sot.

https://www.youtube.com/watch?v=Cz5OxdIYEss