LAJMI I FUNDIT: Liverpool – Chelsea, publikohen formacionet zyrtare të finalës së Superkupës

Janë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjes, Liverpool – Chelsea.

Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të finales së Superkupës së Evropës, shkruan GazetaOlle.

Liverpool si fitues i Ligës së Kampionëve dhe Chelsea si fitues i Ligës së Evropës.

Takimi i lartë cekur fillon nga ora 21:00, dhe do të zhvillohet në Stamboll.

/GazetaOlle