Lajmi i fundit: Andi Lila prezantohet te skuadra e re

Tashmë është zyrtare, Andi Lila i bashkohet Tiranës.

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë së fundi mjaft i përfolur për një rikthim të mundshëm në Shqipëri, shkruan Gazeta Olle.

Por Lila ka bërë  një kthesë të pa pritur, pasi që kur ishte afër të nënshkruaj me Kukësi, ashtu nuk bëri.

33 vjeçari më parë ka luajtur edhe për skuadrat si Besa Kavajë, Iraklis, PAS Giannian dhe Parma.

Ndërsa ka 68 paraqitje për kombëtaren “kuqezi”./GazetaOlle