Lajm i tmerrshëm për Vierin dhe partneren e tij të re, po i mbështetë e gjithë Italia

Ditë e zezë për Bobo Vierin dhe të dashurën e tij, Constance Caracciolo.

Disa orë pas gëzimit të papërshkrueshëm që iu dha lindja e fëmijës, ata kanë përjetuar një shok total, përcjellë “GazetaOlle.com”.

ffk reklama

Çifti fatkeqësisht ka humbur fëmijën.

Këtë e kanë konfirmuar ata në një komunikatë për shtyp.

Bobo dhe Constance kanë kërkuar qetësi në këtë moment delikat të jetës.

vieri

“Ju lutemi të gjithëve të kuptoni dhe të respektoni këtë moment delikat të jetës sonë”.

“Jemi të detyruar me dhimbje që të ndalim zërat e shtatzënisë sonë që po qarkullojnë nëpër media të ndryshme në tërë këto orët e fundit. Nuk është koha”.

Bobo Vieri është personazhi më i komentuar futbollistik në botën e shoëbizit në Itali.

Çifti ka marrë mbështetje të madhe pas rastit në fjalë. /Gazeta Olle/

bobo-vieri-nuova-fidanzata-costanza-caracciolo