Lajm i tmerrshëm për Bayernin pas humbjes nga Liverpooli

Bayern Munchen pësoi sonte 3:0 nga Liverpooli në “Audi Cup”. Megjithatë, ky nuk është lajmi më i keq i mbrëmjes për klubin bavarez.

Kjo pasi që Bayernit iu lënduan sonte tre futbollistë kyç.

Bëhet fjalë për Thiago Alcantaran, James Rodriguez dhe David Alaban.

Që të tre rrezikojnë seriozisht që të paraqiten ndaj Borussia Dortmundit të shtunën në Superkupë.