Lajm i keq për Taulant Xhakën

Taulant Xhaka mund të mos luajë të enjten mbrëma ndaj Lihtenshtajnit

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi, është duke tentuar të bëjë eksperimente kundër Lihtenshtajnit, ku përveç mbrojtësit Ansi Agolli, duket se në bankën rezervë do të mbesë edhe mesfushori, Taulant Xhaka, shkruajnë mediat e Shqipërisë.

De Biasi dëshiron të luajë me formacionin 4-2-3-1, derisa kishte deklaruar se kundër Lihtenshtejnit, do t’i lë dy futbollistë jashtë formacionit dhe duket se ata janw Agolli e Xhaka, pasi me nëntë tetor ka një sfidë më të vështirëm atë ndaj Spanjës

xhaka