La gruan dhe dy fëmijët, Verratti kapet “offside” me kamarieren super-seksi në plazh

Xhesika Aidi me profesion kameriere dhe gjithashtu me një karrierë si modele, ka përfunduar së fundmi në qendër të vëmendjes, për shkak të lidhjes me futbollistin italian, Marko Verrati.

Ky i fundit është mahnitur nga bukuroshja dhe ka braktisur gruan, me të cilën ishte prej 10 vitesh si dhe dy fëmijët.

Verrati dhe Xhesika janë njohur në një restorant në Paris, aty ky bukuroshja punonte si kameriere.

Së fundmi, mesfushori italian, është shfaqur në Mikonos duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re.

Revista italiane ‘Chi’ ka publikuar fotografi të çiftit të ri duke u puthur.