Ky televizion e transmeton drejtpërdrejtë finalen e madhe të futsallit

Vjen koha e finales së Kupës së Kosovës në futsall, ku takohen Besa dhe Feniksi.

Ndeshja zhvillohet nesër në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë prej orës 18:00, përcjellë Gazeta Olle.

Takimi do të transmetohet direkt në RTK.

Ndryshe, Feniksi kishte eliminuar në gjysmëfinale Prishtinën.

Ndërkohë, Besa ka prekur finalen duke eliminuar Liburnin në Pejë. /Gazeta Olle/

Related image