Ky moment ju ka ikur, futbollisti i Cityt ofendon rëndë Salahun

Manchester City fitoi derbin e sezonit me Liverpoolin 2:1, në një sfidë me shumë emocione, shkruan Gazeta Olle.

Por, gjatë ndeshjes është regjistruar edhe një moment, Vincent Kompany ofendon rëndë Mohamed Salahun.

Pasi që ndërhyri dhe nuk u pajtua me vendimin e gjyqtarit, Kompany shihet duke e thirrur atë disa herë “p…”.