Ky është supergoli i Xherdan Shaqirit (VIDEO)

Nuk po e gjen golin dhe vendin e tij në 11-shen e parë tek Interi, por po shkëlqen tek Zvicra.

Pas asistimit në golin e parë, tani Xherdan Shaqiri shënon edhe vet ndaj Lihtenshtajnit.

Ylli kosovar realizoi në minutën 60 për 2:0.

https://www.youtube.com/watch?v=5JfyvfUSGl4