Ky është reagimi i Batatinës pas largimit të Dumnicës nga Llapi

Tahir Batatina ka falënderuar Nexhat Dumnicën për kontributin te Llapi.

Përmes një statusi më Facebook, Batatina e konsideron periudhën e punës me Dumnicën si të suksesshme, përcjellë Gazeta Olle.

“Të nderuar Futbolldashës. Falenderojë Nexhat Dumnicen për kohen pesë vjeçare se bashku .

Kaluam shum sfida te ndryshme .
Ne e rikthyem Llapin ne Superligë , vazhduam drejt një klubi stabil dhe serioz.

Cdo here do të jetë mirnjohes nga Kf Llapi për kontributin e dhënë në skuader .
Suksese Nexhat Dumnica. Me respekt Drejtori Egzekutiv i Kf Llapit”, shkroi Batatina.