Ky është grupi i Skënderbeut në Ligën e Evropës

Në Monaco të Francës, është hedhur shorti i grupeve të Ligës së Evropës, që premton disa sfida interesante.

Skuadra e Skënderbeut është në grup me Sportingun, Beshiktashin dhe Locomotivën.

Ju kujtojmë që kampioni i Shqipërisë është skuadra e parë në histori të futbollit shqiptar, që merr pjesë në grupet e një gare kaq të madhe evropiane. /Olle