Ky është formacioni më i shtrenjtë në botë (FOTO)

Cristiano Ronaldo nuk zë vend në formacionin më të shtrenjtë në botë të publikuar nga “CIES”.

“CIES”, kompani që merret me statistika në futboll ka publikuar formacionin e përbërë nga futbollistët më të shtrenjtë në botë.

Dhe, në të nuk zë vend një yll i madh, përcjell “Lajmi.net”.

Cristiano Ronaldo nuk është në treshen e sulmit që përbëhet nga Neymar, Lionel Messi dhe Antoine Griezmann.