Ky është “armatimi” i Intelektualëve për Skifterat

Jemi vetëm tri ditë para derbit Drita-Gjilani dhe tifo-grupet vazhdojnë të ngacmohen me njëra tjetrën në rrjetet sociale.

Të fundit që kanë reaguar janë Intelektualët, që e kanë postuar një foto në Facebook me “armatimin” që e kanë gati për ndeshje.

Derbi i nxehtë lokal mes bardhekaltërve dhe kuqebardhëve, zhvillohet të dielën.

11923616_572800529526810_6133528234200593360_n