Kush tjetër pos, Milot Rashicës, shënon pa kaluar ende 10 minuta (VIDEO)

Milot Rashica nuk ndalet. Ai shënon edhe në ndeshjen e tretë radhazi për Ëerderin.

Këtë herë nuk kaluan as 10 minuta dhe ai gjeti golin.

Ylli i Kosovës realizoi në minutën 9 për epërsinë 1:0 ndaj Freiburgut.

Ky është goli i tretë në tri ndeshjet e fundit për Milotin.