Kush është kjo bukuroshe në krahët e Depay (FOTO)

Lojtari i ri i Manchester United, Memphis Depay ka postuar një selfie në Instagram me Karrueche Tran që ka qenë ish e dashura e Cris Brown.

Tran ka qenë duke shijuar kohë e mirë në Miami dhe u bashkua me Depay për një fotografi këtë javë.

Modelja 27 vjeçare thonë se e ka bërë këtë për ta bërë të xhelozoj ish-të dashurin Brown.

depay 1

 

depay 2

 

deapy 3depay 4