Kur Granit Xhaka dhe e dashura e tij vendosin ta përjetësojnë dashurinë e tyre (FOTO)

Futbollisti i njohur Granit Xhaka, është shumë i pëlqyer dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ai tash e një kohë është në lidhje me bukuroshen Leonita Lekaj dhe së bashku janë duke shijuar disa ditë pushimi.

Së fundmi ata kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale, disa fotografi mjaft interesante, ku shfaqet një piktor duke pikturuar portretet e tyre.

Graniti ka publikuar në SnapChat, momentet gjatë pikturimit të portretit të të dashurës së tij, e ndërsa Leonita ka hedhur në Instagram pikturën e finalizuar ku shfaqen portretet e të dyve.

granit0 granit1