Kryeziu veshë fanellën e skuadrës së Superligës (FOTO)

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Hekuran Kryeziu, është tifoz i Dritës.

Fantazisti gjilanas i ka përshëndetur tifozët e këtij klubi, duke e veshur fanellën bardhekaltër, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Foton e ka shpërndarë faqja zyrtare e Dritës dhe Intelektualëve në Facebook.