Kronika e ndeshjes Trepça ’89 – Prishtina, deklaratat dhe super rastet e 89-shit (VIDEO)

Trepça ’89, jo vetëm që shënoi një gol, por edhe krijoi disa raste ideale në fitoren 1:0 ndaj Prishtinës.

Në kronikën e “Tribuna Channel”, mund të shihni edhe pamjet mahnitëse të tribunës kryesore të mbushur me tifozë.