Krasniqi: Prishtina me hapa breshke por e rrezikshme si Italia, sipas meje titullin e meriton Drita

Gazetari sportiv, Milaim Krasniqi, ka qenë i ftuar në emisionin sportiv Arena në Tribuna Channel.

Ai foli për luftën për titull kampion, ku deklaroi se Drita e meriton vendin e parë.

Sipas Krasniqit, Prishtina ka ecur me hapa të breshkës, por ka mentalitet kampioni dhe mund të bëjë gjithçka në ndeshjen e kthimit.

Analizën e tij mund ta shikoni më poshtë.