Kosova U19 luan sot miqësore ndaj kësaj skuadre kosovare

Kombëtarja e Kosovës U19 do të luajë sot një ndeshje miqësore.

Kundërshtar i Kosovës do të jetë skuadra  e Ligës së Parë, Drenasi, shkruan GazetaOlle.

Ky takim do të zhvillohet në fushën me bari sintetik në Drenas dhe fillon nga ora 17:00.