Kosova përballet me një Kroaci të përgjysmuar (FOTO)

Mediat kroate e kanë publikuar formacionin e mundshëm të Kroacisë kundër Kosovës.

Ekipi mysafir do të paraqitet me disa mungesa të theksuara në formacion pasi që Luka Modric, Ivan Rakitic dhe Dejan Lovren do të mungojnë.

Më poshtë e keni formacionin e mundshëm të ekipit të Ante Çaçiç. /Olle

1_1475512352-2042450