Kjo super-femër e ka një kërkesë për Ronaldon (FOTO)

Leah Mulier është tifoze e flaktë e futbollit, dhe në veçanti pëlqen sulmuesin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo njëkohësisht dhe atë të Nices, Mario Balotelli, përcjellë Gazetaolle.com.

Së fundmi janë shtuar zërat se Cristiano Ronaldo do të largohet nga Real Madridi.

Foto 4

Ëndrra e Mulier është që Ronaldo të transferohet në ndonjë skuadër italiane.

Mbetet të shihet nëse portugezi do ta dëgjojë ëndrrën e bukuroshes në fjalë. /Gazetaolle.com

Foto 2 Foto 1 Foto 5 Foto 6 Foto 7 Foto 8

 

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5