Kjo është gjendja e stadiumit pas ndeshjes Kosovë-Shqipëri

Nga pamjet që po qarkullojnë nëpër rrjete sociale, shihen ulëset tejet të dëmtuara e disa prej tyre të thyera, raporton lajmi.net.

Përndryshe, stadium i Prishtinës sot ka qenë i stërmbushur nga tifoz të shumtë për ta përcjellur ndeshjen mes Kosovës dhe Shqipërisë./lajmi.net.

 

111

 

 

222