Kjo është basketbollistja seksi nga Shqipëria

Kishte përzgjedhur një veshje më ndryshe se zakonisht për festën e Krishndlindjeve basketbollistja e kombëtares së Shqipërisë, Elektra Zykaj, ndryshe anëtare e kampiones në fuqi, Flamurtari nga Vlora.

Ajo me disa shoqe ka shtegtuar për në Korçë për t’i festuar Krishlindjet.

Elektra apo basketbollistja seksi, për gazetën kombëtare “Bota sot” tha se po ndjehet fortë mirë për festë dhe iu uron të gjithë shqiptarët.

Ajo ka veshur një minifund të kuq, me bluz të bardhë, duke treguar vijat e saja trupore veçmas me flokët apo frizurën që ka rregulluar mahnit të gjitha adhuruesit e saj.