Kjo bukuroshe vihet pas Icardit: “Është futbollisti më i bukur i Serisë A”

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, është ndër më të popullarizuarit në Serie A, ndërsa nuk mungojnë edhe as ndjekëset e tij.

Një ndër to nështë edhe modelja Elena Rizzello, e cila si duket po e paralajmëron Wanda Narën.

C_29_fotogallery_1020694__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image

Mes Mauro Icardit dhe modeles argjetinase raporti në çift është i shkëlqyer por janë të shumta femrat e bukura që e kanë zili Wandën për mashkullin me të cilin ka edhe dy vajza.

Rizzello ka një pasion të shfrenuar për Icardin: “ Mauro është futbollisti më i bukur i Serisë A”, ka dekalruar për mediat Elena. /Gazeta Olle/

C_29_fotogallery_1020694__ImageGallery__imageGalleryItem_21_imageC_29_fotogallery_1020694__ImageGallery__imageGalleryItem_20_imageC_29_fotogallery_1020694__ImageGallery__imageGalleryItem_13_image