Kjo bukuroshe po kalon me Ronaldon (FOTO)

Në Portugali janë të sigurt, e dashura e re e Cristiano Ronaldos është modelja Daniella Grace.

25-vjeçarja amerikane po shoqërohet me sulmuesin luzitan që prej disa muajsh dhe sipas gazetës “Correio da Manha” ata kanë arritur ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre.

Daniella është e apasionuar pas sporteve të ndryshme dhe praktikon fitnesin, por nuk lë pas dore as serfin dhe garat snowboard.

E lindur në Kaliforni, ajo kalon shumë kohë mes Katalonjës dhe Italisë për shkak të angazhimeve profesionale.

Image Image Image