Kim Kardashian “çmend” Instagramin dhe kërcënon Ronaldon

Cristiano Ronaldo është mbreti i Instagram-it me 120 milionë ndjekës.

Por Kim Kardashian, e cila ka 106 milionë ndjekës, po synon t’i marrë fronin yllit portugez të Real Madrid dhe, në mënyrë që ta realizojë këtë, ka publikuar disa fotografi provokuese që kanë ndezur dhe çmendur rrjetet sociale.

Ajo është kritikuar për këto imazhe, por duket se ka qenë një “sakrificë” e domosdoshme për të parakaluar legjendën CR7.