Kika në Ligën e Parë, tifozët në lot (FOTO)

Pas një edicioni me shumë mundime në Ligën e Dytë, Kika arritur që të triumfojë në barazh dhe të sigurojë inkuadrimin në Ligën e Parë.

Skuadra nga Hogoshti të hënën kishte mposhtur Ulpianën pas ekzekutimit të penalltive.

kika 2

Festa e tifozëve të Kikës, “Lunëve” ishte madhështore, derisa gëzimi i papërshkrueshëm.

Më së miri për këtë dëshmojnë fotot e publikuara në faqen e klubit, transmeton Gazetasheshi.com.

kika 1