Kika fiton miqësoren ndaj skuadrës nga Shqipëria

Kika e Hogoshtit ka fituar miqësoren e radhës.

Skuadra kosovare ka zhvilluar një ndeshje miqësore në Shqipëri, ndaj Tërbunit, shkruan Gazeta Olle.

Kika fitoi me rezultatin 4-3 me golat e Aguent Latifajt dhe Lirian Feratit.

Që të dy shënuan nga dy gola në këtë takim.

“Luanët” do të luajnë nga ky edicion në Ligën e Dytë unike të Kosovës./GazetaOlle