Shorti i Ligës së Kampionëve, Barcelona takohet me Manchester Unitedit

Është bërë hedhja e shortit për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve.

Tetë skuadrat kanë mësuar kundërshtarët e tyre.

Çifti më interesant është ai mes Barcelonës dhe Manchester Unitedit.

Manchester City takohet me Tottenham Hotspur.

 

Çiftet

Ajax – Juventus

Liverpool – Porto

Tottenham Hotspur – Manchester City

Barcelona – Manchester United