Këto janë çiftet e xhirosë së 32-të në Raiffaisen Superligës së Kosovës

Java e 32-të e Raiffaisen Superligës së Kosovës, në futboll pritet të zhvillohet të shtunën dhe të dielën. Kampioni në Feronikeli në shtëpi do të presë Drenicën, ndërsa Hajvalia, do të jetë mysafire e Llapit.
Këto janë të gjitha çiftet e kësaj xhiroje

Ciftet