Këto ekipe kalojnë tutje në Ligën e Kampionëve sipas ESPN

Është hedhur shorti për 1/16 e Ligës së Kampionëve.

Shorti ka servuar disa përballje interesante si ajo mes Bayern Munichut dhe Arsenalit, po ashtu mes Barcelonës e Paris Saint-Germainit.

Por, tashmë ESPN ka dhënë edhe parashikimet dhe sipas tyre bavarezët do kalojnë më tej ndaj Topçinjve dhe katalunasit kundër PSG-së.

Më poshtë keni parashikimet e plota.

czeyfcfxeaanbzi