Këto bukuroshe ‘çmenden’ për Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin (FOTO)

Arsenali është një ndër klubet që ka shumë tifoze femra.

Te klubi nga Londra aktivizohen edhe dy futbollistë shqiptarë, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, raporton Gazetaolle.com.

Më poshtë mund t’i shikoni disa nga tifozet bukuroshe të ekipit të drejtuar nga trajneri Arsene Wenger. /Olle

Image result for arsenal hot fan Image result for arsenal hot fan Image result for arsenal hot fan Image result for arsenal girls