Këtë futbollist nuk e njeh askush, por femra të cilën e ka zënë do t’i sjellë famë të madhe

Angela Ladenko ka përdorur paratë e kursyera për të investuar në një punë të çuditshme dhe ndjekësit e saj të Instagram vazhdojnë të rriten çdo ditë e më shumë, raporton tabloidi anglez “The Sun”.

Angela Ladenko, 30 vjeçare, është e dashura e futbollistit Marko Jordan, i cili aktualisht luan për L atinan në Serie D të Italisë. Derisa i dashuri i saj Jordan, përpiqet të bëjë emër me futboll, Angela vendos në rrjetet sociale një varg fotografish, ku tregojnë më shumë se cduhet nga trupi i saj. Zeshkja mahnitëse tani po modelohet për një mori markash të forta, pasi ajo filloi të postojë fotot online për argëtim, transmeton Gazeta Olle.

Image result for angela ladenko

Duke treguar trupin e saj të rrezitur, Ladenko ka fituar vëmendjen e shumë kompanive të modelimit, derisa imazhet e saj të paraqitura në bikini kanë lënë pa fjalë shumë ndjekës të tyre. Fotot e saj filluan të fitonin vëmendje të mëtejshme dhe numri i ndjekësve të Instagram-it vazhdoi të rritet me çdo postim.

Image result for angela ladenko

Pas përdorimit të disa të hollave të kursyera, duke postuar foto për argëtim Ladenko rriti imazhin e saj dhe tani ka mbi 120.000 ndjekës në Instagram. /Gazeta Olle/

Image result for angela ladenko angelaledneins  Image result for Angela Ladenko Image result for Angela Ladenko Image result for Marko Jordan latina