Kështu feston e fejuara golin e Milot Rashicës

Milot Rashica gjeti rrugën e golit në sfidën ndaj Dortmundit e vlefshme për Kupën e Gjermanisë.

Werder u kualifikua tutje, derisa Milot Rashica shënoi golin e parë në minutën e pestë, në takimin që përfundoi vetëm pas gjuajtjes së penalltive, derisa koha e rregullt përfundoi 3:3, shkruan Gazeta Olle.

Tejet e entuziazmuar për golin e 22-vjeçarit ka qenë dhe e fejuara e Rashicës, Belkiz Kera.

Entuziazmin e saj bukuroshja e ka shfaqur nëpërmjet disa “InstaStory” të publikuara mbrëmjen e djeshme teksa po e ndiqte sfidën në TV.

E fejuara e Milot Rashicës on Vidnews.