Kastrati: Taib Kabashi nuk ka çfarë kërkon në Prishtinë

Kryetari i tifozëve prishtinas Plisat Albert Kastrati, ka postuar një fotografi së bashku me portierin e skuadrës së hendbollit të Prishtinës Edon Gashin dhe futbollistin e Prishtinës Dren Gashi.

Mos përfshirja e portierit Edon Gashi në Përfaqësuesën e Kosovës duket se e ka irrituar këtë të fundit duke publikuar një foto me këtë mbishkrim: “Taib Kabashi ska qka lyp me ardh mo ne KH Prishtina arsyja eshte se portjerin ma te mir Edon Gashi veq si osht prishtinali po i bo dollovere”, shkroi Kastrati.

Untitled