Kastrati i thotë Prishtinës: Pse ky futbollist të huazohet?

Skuadra e Prishtinën ka publikuar 38 futbollistët nën kontratë nën petkun e saj.

Kjo nuk ka shpëtuar edhe pa kritika, dhe kësaj here nga lideri i tifo-grupit, ‘Plisat’, Albert Kastrati.

‘Tigri’, ka reaguar për huazimin e futbollistit Visar Musliu, te skuadra e Shkëndijës.

Madje Kastrati ka shkruar se Musliu i është dashur shumë Prishtinës, dhe si ai nuk ka futbollist në Kosovë, duke ju referuar cilësive që ka Musliu.

Mbrojtësi ka shkuar te Shkëndija, ndërsa nga Shkëndija klubi i Prishtinës e ka marr mesfushorin Shqiprim Taipi. /Gazeta Olle/