Kampionati Botëror po afrohet, pse mediat e po i kushtojnë vëmendje kësaj ‘bombe’? (FOTO)

Victoria Lopyreva është emëruar ambasadorja mirëpritëse  e Kampionatit Botëror Rusi 2018, transmeton Gazetaolle.com nga mediat ndërkombëtare.

Modelja dhe gazetarja e njohur do të jetë imazhi i eventit më të madh të futbollit, ndërkohë që mediat kanë nisur që t’i kushtojnë një vëmendje të madhe.

Vicoria në vitin 2003 është shpallur edhe ‘Miss Rusia’. /Gazetaolle.com

 

Victoria Lopyreva Shared Picture