Kabashi që e refuzoi Shqipërinë dhe e injoroi keq ekipin shqiptar, merr këtë ofertë

Elvis Kabashi rikthehet sërish në skenë për Superioren, teksa këtë herë është Partizani skuadra e interesuar për të.

Sipas “Sport Ekspres”, të kuqtë po interesohen për lojtarin që është nën pronësi të Juventusit, por që momentalisht luan te Pontedera në Lega Pro.

Ky transferim duket shumë i vështirë për shumë arsye, por Partizani po përpiqet ta mbyllë atë me sukses.

Ky futbollist e pati refuzuar Kombëtaren shqiptare U-21 teksa ditë më parë e refuzoi edhe ekipin e Flamurtarit të Vlorës me pretekstin se në Shqipëri mungojnë dritat.