Juventusi dhe Reali nuk fitojnë

Juventusi ka barazuar 1-1 në shtëpi përballë Lyonit.

Sevilla ka mposhtur me rezultat 4-0 Dinamo Zagrebin në këtë grup.

Real Madridi ka barazuar me Legian si mysafir 3-3, ndërsa Dortmund ka fituar 1-0.