Juventus zyrtarizon moderatoren e re

Laura Barriales është moderatorja e re televizionit të Juventusit. Joshëse, tërheqëse, por dhe me njohuri nga taktika. Shijoni fotot!

lauara-07 laura-01 laura-02 laura-05