Juventus-Real Madrid, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare para sfidës Juventus-Real Madrid. Real Madridi do të luajë me Gareth Balen në formacionin e parë dhe pa Javier Hernandezin.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Chiellini, Evra; Pirlo, Vidal, Marchisio; Tevez dhe Morata;

Real Madrid: Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Pepe, Kroos, Isco, James, Bale dhe Ronaldo;