Juventus pa problem (VIDEO)

Skuadra e Juventusit ka shënuar fitore pa problem ndaj Bolognas, të cilën e ka mposhtur me rezultat 3:0.

Golat për Juven u shënuan nga dyshja argjentinase, Gonzalo Higuain dy gola dhe Paulo Dybala një.

Pas kësaj fitoreje Juventus, mbanë pozitën e parë në Serie A, me 45 pikë të tubuara./Olle