Juventus – Milan, formacionet zyrtare të finales së madhe

Sonte zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit.

Sfida zhvillohet në stadiumin “Olimpico” në Romë.

Ndeshja fillon prej orës 21:00.

Tani skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Juventus: Buffon; Cuadrado, Barzagli, Benatia, Asamoah; Khedira, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Mandzukic, Dybala.

Milan: Donnarumma, Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez, Kessie, Locatelli, Bonaventura, Suso, Cutrone, Calhanoglu