Juventus – Barcelona, formacionet e mundshme

Juventus dhe Barcelona do të takohen sonte në finale e madhe të Ligës së Kampionëve.

Takimi nis në ora 20:45, kurse formacionet e mundshme janë këto:

 

Juventus: Buffon, Lichsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra, Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal, Morata, Tevez.

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Mascherano, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitiç, Neymar, Suarez, Messi.